Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 12. 2005.   #22
zextra
Boris
Grand Master
 
Avatar zextra
 
Datum učlanjenja: 01.12.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 775
Hvala: 5
156 "Hvala" u 2 poruka
zextra is on a distinguished roadzextra is on a distinguished road
Default

Zaboravio si jedan VRLO bitan browser: lynx Ako iz lynxa ne mozes da procitaas najveci deo informacija koje se nalaze na sajtu, onda nisi nista uradio Naravno, ako je u pitanju flash sajt, svakako neces praviti posebno html verziju samo za lynx. Zvuci mi sasvim normalno da neko ko pravi sajt, ili koristi bleeding-edge tehnologije (prati poslednje standarde) pa da ima osnova da trazi od korisnika najnoviji software, ili da koristi neke malo starije, ali ustaljene i usvojene standarde, pa da mu posao velikim delom bude olaksan... Sad bih mogao da pomenem onu polemiku "table layout vs div & span layout" Licno, prestao sam da koristim tabele, do tamo gde bas moram, ali mislim da je table layout i dalje pouzdanije resenje kada je veliki backward-compatibility u pitanju (u smislu ocuvanja pravilnog rasporeda elemenata). Da li postoji potreba za takvim nivoom kompatibilnosti, o tome ne bih da raspravljam, ali sve zavisi od ciljne grupe i potrebe samog sajta...
__________________
"It’s important to have goals when you pet. Otherwise you’re just rubbing another mammal for no reason." - Scott Adams
zextra je offline   Odgovorite uz citat