Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2011.   #1
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default Приказивање огласа услуге Google AdSense је онемогућ

Primih jutros

Uglavnom neko je otvorio temu tražeći igricu "CSI: Hard Evidence" i neko drugi je postavio linkove ka "rapidshare.com" i to je to, par postova. Temu sam obrisao.

Citat:
ПРИМЕР СТРАНИЦЕ: http://www.bhtuning.com/csi-hard-evidence-t-16390.html

Имајте и виду да је страница на овој URL адреси пример и да остале странице овог веб сајта или осталих сајтова у вашој мрежи можда крше исте смернице.

ПРЕКРШЕНЕ СМЕРНИЦЕ:

МАТЕРИЈАЛ ЗАШТИЋЕН АУТОРСКИМ ПРАВИМА: Као што је наведено у нашим смерницама програма, AdSense објављивачима није дозвољено да постављају Google огласе на сајтове на којима се обавља дистрибуција материјала заштићеног ауторским правима. То подразумева хостовање датотека заштићених ауторским правима на сајту, као и постављање веза ка сајтовима који садрже материјал заштићен ауторским правима или веза за усмеравање саобраћаја ка таквим сајтовима. Више информација о овој смерници можете да пронађете у нашем центру за помоћ (https://www.google.com/adsense/suppo...&answer=105959).

ПРЕДУЗЕТА РАДЊА: Онемогућили смо приказивање огласа на вашем сајту.

СТАТУС НАЛОГА: АКТИВАН
Ваш AdSense налог остаје активан. Међутим, имајте у виду да наш тим задржава право да онемогући ваш налог у било ком тренутку. Због тога вам препоручујемо да се упознате са нашим смерницама програма и надгледате њихово спровођење у својој мрежи.
Linkovi jesu postavljeni, ali ne vidim poentu da meni isključe oglase na tamo nekom forumu kad rapidshare drže te fileove hostovane

Uglavnom neka isključe šta me briga, šta se dešava sa novcem koji je trenutno na accountu, ima circa 200e pa ne bi valjalo da propadne. Hvala.
webarto je offline   Odgovorite uz citat