Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 12. 2006.   #1
glaspodrinja.com
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 117
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
glaspodrinja.com is on a distinguished road
Question INTERNET MARKETING (bliska buducnost)

Na sajtu B92.net sam pročitao ponudu za njihovu ..."akciju 1 Evro – 1000 prikaza! To znači da na ovaj način svi mogu da se oglašavaju na najposećenijem sajtu u Srbiji bez obzira na raspoloživi budžet."

Zainteresovan ovom ponudom osvrnuo sam se na naše IM tržište (koliko mi saznanja dozvoljavaju)

Rezultat "virtuelne istrage" je ... PITANJE :

KADA će online oglašavanje u Srbiji biti u rangu sa online oglašavanjem u regionu?

Kakva je naša budućnost ?

Koja je Vaša prognoza ? U odnosu na okruženje (Hrvatska, Bosna, Makedonija, Bugarska, Slovenija, Crna Gora)

p.s.
citiracu jednu osobu:

"Pa opet, sve je to smešno u poređenju recimo sa „susjedima“: centralni baner na njihovom sajtu sličnom našem (po informacijama koje smo dobili od par predstavnika svetskih kompanija) košta trostruko više nego kod nas, a uspešnost naših sajtova je nemerljiva, u našu korist."
..."Srbija je zemlja starih ljudi, u njoj vlada bela kuga a još uvek caruje nepismenost. Skeptičan sam, znam mnogo domova u koji kompjuter nikada neće ući, ljudi se plaše svog neznanja, teško se suočavaju sa „mašinom“. To je mnogo veliki problem a žao mi je što naš sajt u toj borbi ne može previše da pomogne; da bi nas neko čitao mora biti kompjuterski makar polupismen kako bi do nas uopšte došao."

_________________________________________

Šabac "MALI PARIZ"
glaspodrinja.com je offline   Odgovorite uz citat