Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2011.   #103
Marko Medojevic
član
Certified
 
Avatar Marko Medojevic
 
Datum učlanjenja: 12.05.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 82
Hvala: 20
293 "Hvala" u 7 poruka
Marko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished roadMarko Medojevic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Marko Medojevic
Default

I meni je pre neki dan stigao naručeni Kindle. U pitanju je model Kindle 4 bez tastature.

Moji dosadašnji utisci:
- čitanje mobi formata - potpuno sam zadovoljan. ovde veličina ekrana uopšte ne smeta jer sadržaj po stranici nije fiksan.
- čitanje pdf formata - jedino je moguće u landscape modu. kvalitet čitanja zavisi od fonta u pdf dokumentu i može biti sasvim podnošljivo.
- konverzija pdf formata u mobi - za sada koristim program calibre i nisam još uvek uspeo da postignem zadovoljavajuću konverziju grafika i slika u okviru dokumenta. tekst se iskonvertuje super (osim ako nije skenirana knjiga), međutim postoji problem sa tabelama, graficima i slikama.
- konverzija chm formata u mobi - takođe preko programa calibre, međutim ovde su rezultati odlični. rezultirajući mobi fajl je 99% na nivou kupljenog mobi fajla sa amazona. isto važi i za konverziju običnog HTML-a u mobi
Marko Medojevic je offline   Odgovorite uz citat