Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2006.   #15
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Kod mene je nesto komplikovanija situacija. Imam svoju firmu a ona ima ugovor sa drugom firmom, za koju radim prakticno fulltime u njihovom poslovnom prostoru. Sve preko toga radim kod kuce. Posto radim slicne poslove na oba mesta, ne pravim neku veliku razilku.

Ne smeta mi promena mesta gde radim, a dobar deo posla drzim na laptopu tako da mogu da radim i na plazi uz nesto manji komfor zbog nedostatka normalnog monitora i tastature

U stanu imam svoju radnu sobu, dece namam jos uvek da me cimaju, a zena mi ne smeta osim sto mi cesto gundja da je sama cak i kad sam kod kuce.

E sad u celoj prici ima i jedan za*eb: klizno radno vreme. Naime ja ne moram da se na poslu pojavim u 8 vec kad god hocu, samo sto moram da odradim radno vreme. Ako ikako mozete, izbegnite takve kombinacije, ma koliko primamljivo izgledale.

Sve usvemu, radni dan mi je prilicno iscrpljujuc i da nemam par ljudi koje sam angazovao (a koji rade svako kod svoje kuce), odavno bih batalio celu stvar i otisao u fizikalce.

Iz dugorocne perspektive, zakljucio sam da mi je najbolje bilo dok sam bio zaposlen u drugoj firmi, morao da na posao dodjem u 7, radno vreme mi se zavrsavalo u 14h i nisam imao nikakvih poslovnih obaveza posle toga.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat