Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 05. 2009.   #27
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

haha.. zanimljiva tema.. nego, @blues, pa bre, majstore - sve mi je jasno - ali ne kapiram samo zasto ides i maltretiras zaposlene radnice/radnike na salterima banke po ekspoziturama, mislim - realno - kakve oni VEZE imaju sa politikom banke, menadzmentom, odlukama, i uopste svim tim cenovnicima, porezima, and stuff?

mislim, kapiram da se nakupi frustracija i sl, ali otici u ekspozituru banke, i vikati i trashtalkovati radnice na salteru je podjednako besmisleno kao da odes u neki IDEA/TEMPO mega-store, i vices na onu kasirku "sto je mleko poskupelo za 4 dinara!!", ili "zasto je PDV 18%, ja ocu da bude 15%, lopovi!!" - hahaha.. mislim - REALNO - kakve veze ONA ima sa time??? o.O

ti ljudi sede tamo i smrde za tim kasama/salterima/pozicijama i cute i rade posao na autopilotu, i stvarno mislim da oni nemaju nikakav uticaj kod svog menadzmenta, kao sash' ova iz banke da ustane posle nekog trasha, i kao ode kod direktora banke i baci neku spiku kao "znate, direktore, zale se ljudi, a mozda da spustimo malo neke poreze, ili da uradimo rebalans cena.." :P

other than that - sve ostalo si u pravu.
jesu lopovi i treba gaziti taj menadzmenski krug lopova kolima na ulici.
now if we could only target-mark them in some unique way... >;]

cheers, dobra je tema!
poz,
d.
dootzky je offline   Odgovorite uz citat