Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2010.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Čitam šta pišete danas i juče, malo sam iznenađen tolikom "potrebom" da se hejtuje oko ove inicijative, ako već postoji višak energije onda mi se čini da je usmeren na pogrešnu stranu.

Ovde nije reč o propisima koji nisu dovoljno dobri nego o propisima koji i ne postoje. Što se tiče paypal i "odliva kapitala" to jednostanvo nije tačno jer bi svi normalni prodavali robu na netu, država bi uzimala PDV, sve bi bilo po PS-u, ne bi bilo potrebe da se ljudi "snalaze" kao sada a prodaja bi skočila drastično a time i novac koji država ubira od toga. Ne verujem da tamo sede glupi ljudi koji ne znaju da sada država ima 0 od svega toga, i da bi sa regulativom obezbedili normalno funkcionisanje prodaje a samim tim i svoje prihode.

Kao što sam već rekao, kuka se godinama da "nas niko ništa ne pita" a kada nas je prvi put neko konsultovao i tražio pomoć koju smo godinama nudili, odmah se pokreće priča "ni kod babe nema džabe".

Dakle ti nećeš da pomogneš? Niko neće? Onda će oni sami da sastave onako kako oni misle da treba da bude, a posle ćemo opet da kukamo da to ne valja i da su trebali da se konsultuju sa nama?

Drugi štrajkuju da bi dobili pravo da budu konsultovani pre donošenja zakona, nama se to nudi na tacni a mi bi da dižemo frku jer su se drznuli da nas cimaju a da ne plate ništa.

Ok, mogu da plate i da angažuju konsultante, ali to će opet biti neko od nas, a onda će da bude priča "što ste platili kada ste mogli to da dobijete besplatno", "lopovi", "perete pare", "nepotizam"... bogtepitašta ... ako uđeš ne valja ako ne uđeš opet ne valja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
9 članova zahvaljuje bluesman za poruku: