Tema: Rođendan?
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2006.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Već prošlo godinu dana? Nisam ni primetio...

Ja moram da kažem nešto, da ne zvuči lažno skromno, ali čini mi se da mnogi vlasnici foruma to ne shvataju: forum nisam ni ja, ni nixa ni bilo ko ponaosob, forum ste svi vi i da nema vas, tak'i kak'i ste, ne bi bilo ni ovog foruma tak'i kak'i je Ja se najiskrenije zahvaljujem svima vama, moja jedina zasluga je sto sam prepoznao da postoji potreba za ovakvim jednim mestom, a vi ste napravili sve ostalo. Nije nikakvo foliranje i prenemaganje, stvarno tako mislim.

Moj prvi zadatak je bio da predstavim forum na način na koji sam ga stvarno zamislio, odnosno da pokušam da ubedim neke da ovo nije "renegades" forum, ljudi koji su otišli sa drugih foruma već nešto što treba da popuni prazninu koja se objektivno pojavila. Drago mi je da ima dosta ljudi koji su članovi sva 3 najveća domaća IT foruma, svaki je unique na svoj način, mi smo tek "prohodali" ali mislim da po značaju prilazimo onima koji su već "pošli u školu".

Good luck and have fun. (kao što ću i ja čim rešim pitanje oko cable, telefona ... BTW, eto preselih se u novi stan što se nekako i poklopilo sa ovim rođendanom foruma)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat