Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2009.   #43
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Lalaland Pogledajte poruku
U proseku znaci da je pola studenata zavrsilo za manje od 7,84 a pola za vise, ne da svi studiraju po 7,84 godina.
Hvala, to znamo i mi bez fakulteta.

Sve u svemu, retki su oni koje ja znam koji su završili sve na vreme, većina koja je završila je završila otprilike u tom proseku, a da ne spominjem one koji nisu ni završili i danas radi nešto što ima ili nema veze sa onim što su studirali. Gde li su tek oni u toj statistici? Pri tome ne mislim na ljude koji su batalili fakultet na drugoj godini, već na one sa 4-5 ispita do kraja. I niko od njih nije imao hirove i nikom nije falila želja da završi faks. Neki su igrom slučaja i članovi Mense pa ne mogu da dovedem u pitanju ni njihovu inteligenciju.

Dakle možda se ti krećeš u nekom natprosečnom društvu, ali moje društvo na žalost upravo odslikava pravo stanje u visokom školstvu u Srbiji.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat