Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 08. 2005.   #21
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Pazi nemoj ulagati u samostalnu kupovinu linkova, posebno danas kada je PR skoro zanemarljiv.
Dakle od prosle godine Big G skoro da neobraca paznju na PR neke stranice ona je vise tu da bi se webmasteri hvalili. Jos da ne pominjem cinjenicu da Yahoo i MSN (koji svakim danom googletu otimaju sve veci deo kolaca) ne obracaju paznju na G PR.

Dakle evo ti moj iskren savet sto se tice popravljanja SERPa za tvoj web sajt.

1. Uradi keyword istrazivanje pronadji sto vise niche kw (kapiram da si ovo uradio cim radis sa Adwordsom)
2. Postaraj se za onpage optimizaciju. Kapiram da si ovo vec uradio ali evo ti par tipova koji su iz mog iskustva bugvalno boostovali SERPove za neke moje kao i sajtove klijenta
Citat:
Title tag -> kw sa sto manje texta zbog kw densitia
Meta opis -> kw makar dva puta okruzena textom koji deskriptivno opisuje tak kw
Meta kw -> kw ne vise od jednom okruzena related keywordima koje ces dobiti sa overturea

-- VAZNO! --
H1: Kratka fraza koja ukljucuje kw
H2: malo duza fraza koja ukljucuje kw
P: Kraci text koji opisuje kw i makar dva puta, zavisi od duzine texta, ponavlja delove kw (ako je kw neka fraza)
H2: malo duza fraza koja ukljucuje kw
P: Kraci text koji opisuje kw i makar dva puta, zavisi od duzine texta, ponavlja delove kw (ako je kw neka fraza)
H3: malo duza fraza koja ukljucuje kw
P: Kraci text koji opisuje kw i makar dva puta, zavisi od duzine texta, ponavlja delove kw (ako je kw neka fraza)
3. Ovo mozes da biras da li ces da juris sam da trazis link exchange ili ces da platis nekome za to. Druga varijanta se cesto pokazuje i bolja i jeftinija.
Recimo za mesecni budzet od $300 mozes da dobijes 10 kvalitetnih i related linkova mesecno. Znaci ovog meseca 10 sledeceg 10 itd...
Za vise info o kupovini baci mi ili PM ili mail nije kako treba da se daju takvi url javno.

----

Kapiram da si dosta ovoga vec znao ali nije da odmet da pomenem nekome ce sigurno pomoci

Poslednja izmena od nixa : 15. 08. 2005. u 17:28. Razlog: code & quote
cvele je offline   Odgovorite uz citat