Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2005.   #22
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

@Dragan Varagić: hvala na savetima, drago mi je da si se ukljucio u temu i vrlo pazljivo sam procitao sve napisano. U sustini, mislim da pominjati PWC i ostale major league igrace nije bas u kontekstu onoga sto meni treba, medjutim - point taken.

Trenutno sam se bacio na trazenje review-era za moju komponentu, neke vec imam u vidu a ako neko od vas zeli da mi preporuci bilo koga - slobodno. U obzir dolaze svi koji su u vezi za developer/webmaster sajtovima ili vidjeniji bloggeri. Naravno, reviewer dobija besplatnu licencu ili fee - kako god.

Ovaj pristup sa kreiranjem direktorijuma/portala preko kogeg bi se radio PR komponenti je pristup koji mi je poznat, Interspire radi upravo tako. Medjutim trenutno mi je to out of scope jer mi treba resenje koje ce za kraci cycle da donese rezultate, ali o ovome na duge staze definitivno razmisljam.
Citat:
Originalno napisao McKracken
Jedna stavr me interesuje, a to je da li postoji neki razlog da ne napravis JV sa nekim ko ima prilicno veliku mailing listu odgovarajuce ciljne grupe? I naravno veliki affiliate commision ume da poveca prodaju znacajno.
Ne, ne postoji nikakav razlog zasto ne bih usao u joint venture (odnosno pre bih rekao affiliate/reseller commision sistem) - samo da jos nadjem takvog

@cvele: Hvala na savetima - nikad nije na odmet procitati nesto, bez obzira koliko covek znao. Zanima me kupovina related linkova koje spominjes - javi mi se slobodno na mejl boris(at)krstovic(dot)info
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 15. 08. 2005. u 16:45.
boccio je offline   Odgovorite uz citat