Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2006.   #52
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Ja ne znam ko je ovde lud... Mi i dalje u stampi pricamo o sportskoj sreci, i "nesrecnom" gubitku... Mislim, kad njih slusam pitam se da li sam gledao istu utakmicu koju su oni igrali?! Da li ce nas selektor i reprezentativci ikad moci da kazu "odigrali smo jadno, ne zasluzujemo bolje"? Stvano mi nista nije jasno... Pa oni su neprejebivi, majke mi.

http://www.b92.net/sport/mundijal200...?nav_id=200834
Citat:
"Igrao sam dobro celu utakmicu, ali sam dozvolio da primimo jeftin gol. Žalozno je kada izgubite od protivnika koji vas nije nadigrao. Idemo dalje, nema opuštanja.", rekao je Krstajić.

Samo jedna recenica o holandjanima sa FifaWorldcup sajta, govori sve o utakmici...
Citat:
They never looked like they were in danger.
Nista se nije promenilo, kao ni decenijama unazad. Uvek je u reprezentaciji fenomenalna atmosfera, uvek popijemo po pi**i, pa bude "evo, lopta je okrugla, ali ostale su jos dve utakmice...", i na kraju se vratimo kuci turisticki uz konstataciju da smo bili bolji, ali eto, jebiga... Ovog puta je bila kriva velika vrucina u 3 popodne (?!?), u ranijim epizodama su bile visoka trava, kockaste lopte, i sta sve ne... Nista se nije promenilo, to je srpski mentalitet - bio i ostao...

Btw, jel se seca neko kada smo mi poslednji put nekom dali x>1 gola na zvanicnoj utakmici, a da to nije malta, kipar ili tudzikistan?
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 12. 06. 2006. u 14:39.
boccio je offline   Odgovorite uz citat