Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2008.   #6
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

sto je najgore nije 10 godina skole, ali da bi odradjivao posao kako treba, trebace ti neka osnova (ono sto se uci na faxu)+mnogo prakse (par godina rada uz nekog ko zna da radi taj posao)

Problem je sto ne postoji ni jedan kurs ili fax koji ce te nauciti da radis taj posao, oni ce ti dati neku jadnu osnovu koju ti kroz rad i mnogo vezbe (slicno kao i programiranje) mozes da podignes na taj nivo da bi mogao sam sebi da vodis knjige.

Moja preporuka je da za pocetak probas da naucis kako se vode knjige i ono sto je vaznije kako da citas podatke iz istih, ali da taj posao prepustis nekom kome je to zivotni poziv. A samim tim sto ces nauciti kako da citas knjige moci ces u svako doba da proveravas svog knjigovodju i da ga ispravljas ako pogresi.

Ovo ti pricam zato sto sta mislis kad bi svi razmisljali kao ti, onda niko ne bi trazio tvoje usluge programiranja nego bi seo za komp, naucio da programira i probao sam da napravi sta mu treba (mislim malo sam banalizovao), ali na samom kraju on ce dobiti isto sto u ti kad bi vodio sebi knjige, a to je neprofesionalno odradjen posao.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Zero-Cool za poruku: