Tema: 3 Steps ICT
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2006.   #16
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Citat:
Originalno napisao squall
Radila su dva čovjeka u veoma kratko vrijeme. Sada je to što je i nema šanse sad da odvojimo vremena(ionako radimo više projekata nego je fizički moguće) da nastavimo sa sredjivajem pa sam zbog toga spojio tu pauzu da mi svi kažu šta misle kako bih imao proširnen vidokrug kad odvojim vremena za dalje.
Pa evo i ja da se javim:

Kako je u pitanju "Firma za razvoj internet aplikacija, strateski dizajn, Internet komuniciranje,In" kako pise u naslovu stranice, glavnu referencu predstavlja (ili bi trebao da predstavlja) upravo maticni sajt.
Naveo si da su ga radila dva coveka u veoma kratkom vremenskom periodu, sto se sa linka moze zakljuciti (mislim na kratko vreme).

Po meni, sajt ne deluje da nije bilo vremena da se uradi, vec mi deluje da je to neuspeo pokusaj izrade sajta (komentarisem sa ugla posetioca sajta), a to su dve potpuno razlicite stvari. Savetovala bih da kompletan sadrzaj sajta svedete na apsolutni minimum sa sto manje strana (po mogucnosti na jednu ali vrednu) , dok ne budete imali vremena da ga uradite kako treba.
Dakle nije cilj postici efekat skrolovanja velicinom slova, debljinom linija, upotrebom apsolutno nepotrebnih elemenata ... da bi se na taj nacin obezbedila "popunjenost strane" vec je cilj da svojim potencijalnim klijentima date do znanja da postojite, radili ste to i to i kako da vas kontaktiraju(tacka), i naravno da ce se full verzija sajta pojaviti uskoro (nadam se).

Cheers
Cony
conica je offline   Odgovorite uz citat