Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2008.   #38
BraMom
Branimir Momcilovic
Qualified
 
Datum učlanjenja: 15.02.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Hvala: 47
25 "Hvala" u 8 poruka
BraMom is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Paimonia Pogledajte poruku
Откуд моје мишљење да BraMom није заслужан за успех Инфостуда? Прво, зато што оно што ми зовемо back end и front end тамо не ваља, нити је икада ваљало, друго зато што имају врхунско руководство. Дакле, хтео сам да нагласим шта је кључ успеха Инфостуда. То не треба никоме да дође као увреда, него треба да скрене пажњу на исправан ток мишљења.
Dobrodošao Paimonia. Nisam nigde tvrdio da sam zaslužan za uspeh infostuda. Razlog zašto sam pomenuo infostud je moje neslaganje sa Banetom Gajićem, u razgovoru (2002. ili 2003. ne sećam se tačno) da se od tih oglasa mogu napraviti pare. Na sreću, nisam bio u pravu.

Ako si radio u infostudu, poznato ti je da sam počeo da radim sa ekipom volonterski, činjenica je da sam bio početnik u web programiranju, a infostud nije imao novca i mislim da je saradnja bila na obostranu korist. Skriptovi sigurno nisu za izložbu, ali ne vidim da imam čega da se stidim...

Ako imaš nešto lično da mi "objasniš" postoje privatne poruke, a verovatno imaš i moj kontakt, da ne smaramo ljude.
__________________
Važnije je biti ljubazan, nego biti u pravu.
BraMom je offline   Odgovorite uz citat