Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2008.   #39
Paimonia
ecce homo
Na probnom radu
 
Avatar Paimonia
 
Datum učlanjenja: 23.05.2008
Lokacija: Бањица
Poruke: 26
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Paimonia is on a distinguished road
Exclamation Овде се баш захуктало...

Citat:
Originalno napisao BraMom
Dobrodošao Paimonia.
Хвала.

Citat:
Originalno napisao BraMom
Nisam nigde tvrdio da sam zaslužan za uspeh infostuda.
Ниси ти, него Милоје, и то написавши следеће...
Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
I nisi trazio deo u akcijama?
Citat:
Originalno napisao BraMom
Razlog zašto sam pomenuo infostud je moje neslaganje sa Banetom Gajićem, u razgovoru (2002. ili 2003. ne sećam se tačno) da se od tih oglasa mogu napraviti pare. Na sreću, nisam bio u pravu.
Необично је да си тако мислио, узевши у обзир колико зарађују слична места у САД-у, на пример. Ипак, претпостављам да ниси радио истраживање тржишта ван Србије и у Србији, него да си одокативно оценио стање ствари.

Citat:
Originalno napisao BraMom
Ako si radio u infostudu, poznato ti je da sam počeo da radim sa ekipom volonterski, činjenica je da sam bio početnik u web programiranju, a infostud nije imao novca i mislim da je saradnja bila na obostranu korist. Skriptovi sigurno nisu za izložbu, ali ne vidim da imam čega da se stidim...
Далеко од изложбених, да не буде забуне. Стекао сам утисак да си их поменуо без свести о томе какви су били. Обајснићу подробније на шта мислим... Замисли да ја овде покажем неко своје дело и изнесем став да је невероватно добро. Вероватно бих се стидео ако би неко показао да то што радим ништа не ваља. Што се мене тиче, битно је знати шта си и како урадио. Производ не мора увек да буде добар и допадљив нама штреберима. Некад је важније да изађе у право време.

Citat:
Originalno napisao BraMom
Ako imaš nešto lično da mi "objasniš" postoje privatne poruke, a verovatno imaš i moj kontakt, da ne smaramo ljude.
Нема потребе. Можемо овде да затворимо расправу, осим ако је још нешто што сам написао остало нејасно или погрешно протумачено. Чини ми се да није... Знам да моје изјаве и написи често делују претврдо и личније усмерени него што заиста јесу. Нисам навикао на општеприхваћени начин изражавања и није да се трудим...


Додатак: Важније је бити у праву.
__________________
Svi Poslovi na jednom mestu... Srbija!

Poslednja izmena od Paimonia : 23. 05. 2008. u 21:06. Razlog: додатак
Paimonia je offline   Odgovorite uz citat