Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 05. 2008.   #19
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default

A zar nikada niste culi da lepa rec i gvozdena vrata otvara, to se moze sve resiti jednim nazovimo kulturnim gestom.

Jednostavno neka bude iskrena kad je pozove i neka ga zamoli da je vise neuznemirava.

Ovo oko murije je opste poznato, sve dok neugrozava one koji finansiraju muriju murija nepreduzima nista, kad su meni pre 4 godine neki olosi napravili minus nebitno koliki dzukci su obavili samo informativni razgovor, a posto sam se sa bratom dopisivao mailom i u sali rekao da cu lika da ustojim, kerovi su uspeli da se dokopaju tog maila pa cak iako sam pukao recicu (jer ovde ima par momaka koji znaju pricu) ~70.000$, zato sto se lik koji je za to odgovoran dobro ucepio nacelniku supa, ucenjivali mene da nepokrecem postupak jer cu na osnovu maila ja da najebem.

Tako da ako nemate maksimalni prioritet u policiji uopste se i necimajte sa njima, jer taj ko se neustrucava da proganja ima ledja u to budite sigurni, u krajnjem slucaju potvrdu da ima bagove u glavi.

Nek ipak pokusa lepo, cak i psi znaju da poslusaju kad se kaze molim te, pre desetak dana rot iz komsiluka pokusavao da me napadne 3 dana uzastopno, prve dve veceri sam preskakao ogradu, treci dan odlucio da ga se resim ako se ponovo pojavi, pojavio se i kad sam ga ugledao umesto da ga isprangijam rekao sam mu "zajebi me molim te, ali molim te", samo se okrenuo i otisao i sada kad god naidjem samo me pogleda i nastavi da spava.

Ukoliko molba nepomogne, onda verujem da nije problem ni bez policije saznati identitet osobe koja je proganja, snimanje se podrazumeva, od sada na dalje, posle toga ukoliko policija odbije saradnju pokrenuti gradjansku parnicu, a odstetu koju ce morati potom da joj plati ce ga definitivno smiriti.
__________________
bre cbc fb
Baic je offline   Odgovorite uz citat