Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2006.   #8
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Gettext mi je i bila prva ideja, ali sam se onda malo smorio kad sam u PHP manualu video "To use these functions you must download and install the GNU gettext package...". Nisam siguran da li hosting to podržava, pošto još nisam dobio parametre za login. A i vučem traume od pre nekoliko godina kad sam ceo jedan sajt razvio u Smarty-ju, a kasnije shvatio da ga hosting baš i ne podržava najbolje
Uz to, za neke manje sajtove (kao što će biti ovaj) mi je uvek draže da smućkam svoje rešenje, nego da učim da radim sa tuđim. Peđin ULT mi deluje zanimljivo, baciću pogled večeras. Hvala i na hintu za XML/TMX!
GeoIP takođe nije loše rešenje, videću da ga implementiram kad sajt malo poraste (tj. kad dobije više jezika)
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.

Poslednja izmena od Dušan Dželebdžić : 26. 06. 2006. u 19:24.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat