Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2011.   #27
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao stecko Pogledajte poruku
Cak i da ode u ovlasceni servis direktno, i preskoci maloprodaju gde je kupio, trazice mu fiskalni racun i uredno popunjen i pecatiran garantni list.
A što to ne bi imao prilikom online kupovine? Pošto sam iz Kragujevca, ja sam gomilu tehnike kupio online i u paketu mi uvek dođe i račun, garantni list, faktura ako je kupljeno na firmu... Ne znam sad konkretno šta je problem tu po tebi?

Imam i jedan MSI koji sam kupio baš u radnji koja ga je imala na lageru. I kad sam posle otišao u radnju da ga reklamiram rekli su mi da zovem direktno MSI predstavništvo koje pošalje kurira da preuzme računar i posle ga vrate. Svaka čast za MSI, ali ništa posebno nisam dobio time što sam ga kupio u radnji što se tiče same postprodajne usluge od strane samog prodavca.

Poslednja izmena od mileusna : 19. 10. 2011. u 18:31.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat