Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2010.   #1
PeTkO
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 04.02.2008
Poruke: 41
Hvala: 13
512 "Hvala" u 1 poruci
PeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished road
Default Joomla vs Wordpress vs Drupal

E ovako drugovi moji...Planiram da u sto skorije vreme pokrenem sajt koji ce da ima dnevno vise od 1000 novih artikla iliti vesti. Problem je u tome sto ne znam za koji cms da se odlucim. Razmiljsao sam i da probam sam da napravim skriptu koja ce najvise da odgovara mojim potrebama ali mislim da je to dug i mukotrpan posao za koji mislim da nemam zivaca.

Sta mi je potrebno? Potrebna mi je najvise brzina kao i izdrzljivost cms, koji nece pokleknuti pod obiljem informacija. Malo sam istrazivao i nigde tacno nisam nasao preporuku za ovako veliki sajt. Koristio sam joomlu dugi niz godina i zakljucio sam da je ona za ovaj posao jednostavno troma. Wordpress mi se cini kao veoma lak za koriscene, ali me bas ta lakoca odbija. Dok drupal sam koristio najmanje i samim tim jos uvek ne znam sve njegove mogucnosti, ali mi se cini da je to jedan od najmocnijih CMS-ova.

Sta mi preporucujete? Sta da odaberem?
PeTkO je offline   Odgovorite uz citat