Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2011.   #11
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@pecili: Malo ti je sve to generalizacija, zato sam te i pitao otkud ti bas ta cifra. Ja sam kod Tasmajdana i placam 16,500, a moj drugar koji zivi par ulica dalje na Zvezdari placa 12-13 hiljada... to je bez firmarine, ali ovde je vec bilo price da je moguce oslobititi se toga...

Takodje, ama bas nikakvih problema u APR nisam imao, daleko mi je bilo komplikovanije sto posle nisam bio siguran sta jos sve treba uraditi i kojim redom (deponovanje potpisa, overe, racun u banci, devizni racun, blabla...) i sto nikad nisi 100% siguran da li si sve uradio ili si nesto zaboravio, pa to stvara nepotreban stres...

A i ne znam ko radi dizajn+domen+hosting za 3000? Dajte javite mi se ljudi, meni dizajneri traze vise i to samo za psd, da ja sam secem.... znaci ako ima neko ko dobro radi dizajn ili secenje u html/css za 30-40e slobodno nek me cimne na PM...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat