Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 02. 2007.   #8
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

1) 2007god. tabele ?? mora da je neka greska..

2) Logo - totalna katastrofa, bolje je da ste samo napisali u Trebuchetu "povedi me" nego ovo.

3) Boje - totalno promašena kombinacija. Ne daje zelju da ostanes na sajtu duze od 3sec.

4) Trud - jako pozitivno, sto rece kodi, vidi se da se radilo (na zalost pomalo neorganizovano)

5) RSS - dopada mi se vizija da korisniku ponudite mogucnost pracenja novih stvari preko njega

6) Organizacija sadrzaja mi izgleda jaaako lose. Ocigledno je slagan bez puno razmisljanja koja pozicija sta i koliko nosi

7) Desni sidebar - zbog cega javascript u njemu ?? Ne vidim ni jedan razlog za njeno postojanje. Ni funkcionalan, a pogotovo ne estetski...

To su samo neke stvari na prvu.. Sve u svemu jaaako lose i zastarelo, od A do Z. Ne vidim nikakvu zelju da provedem vreme na njemu "kopajuci" informacije o uslugama ugostiteljstva, a pogotovo ne turizma. Zadrzao bi samo ideju i poceo sve od pocetka.

P.S
Nadam se da kritiku ne prihvatas licno, zelja mi nije bila da budem grub. Samo sam ti izneo svoje misljenje koje je bolje da dobijes na ovom forumu nego na "terenu" od korisnika Pozdrav i courage za dalje
blogowski je offline   Odgovorite uz citat