Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 01. 2011.   #11
GuitarMan
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 14.07.2009
Poruke: 44
Hvala: 7
3 "Hvala" u 1 poruci
GuitarMan is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao vidak Pogledajte poruku
Kada tebi stigne link, sve reference ukazuju na prvog primaoca takvog email-a.
Klikom na sliku ili neki link njegova referenca će se upisivati u bazu a ne tvoja.
Kako ćeš referencirati link da sadrži tvoje t.j. update-ovane podatke?
a da li je u slucaju brojanja fwd-ovanih mail-ova dosta samo da se u bazi akumulira broj koliko puta je referencirano?

da ne komplikujem, evo primera...

Citat:
Predmet: Leukemija - molim Vas procitajte poruku. Ako je izbrisete onda uistinu nemate srce.


Zdravo, ja sam otac, imam 29 godina. Ja i moja supruga smo imali predivan zivot. Bog nas je blagoslovio s predivnom devojcicom. Nasa kci se zove Rachele i ima 10 godina. Lekari su joj otkrili tumor na mozgu i u telu. Jedini nacin da je spasimo je pristupiti operaciji. Medjutim za tako sta mi nemamo dovoljno novca. AOL i ZDNET (mreze u Italiji) su pristali da nam pomognu.
Nacin na koji ce nam pomoci je sledeci: ja sam vam poslao ovu poruku, a vi je prosledite ostalima. AOL ce prema poslanim porukama izracunati koliko je osoba dobilo ovu poruku i po svakoj osobi koja otvori ovu e-mail poruku i prosledi je drugim osobama nama ce donirati 32 centa. Molim Vas pomozite nam.
e sad...po svemu sto ste rekli ovde ovo je nemoguce...ali mene nervira jer mi je besmisleno da neko posalje ovako nesto samo radi spam-ovanja...sta vi mislite?
GuitarMan je offline   Odgovorite uz citat