Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2006.   #19
milano
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Poruke: 50
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
milano is on a distinguished road
Default

Moje tft iskustvo vezano je iskljucivo za samsung i veoma je pozitivno.
Samo ako su vam bitne boje za dizajn, nemojte da se zalecete na jeftine wide modele. Ja sam imao prilike da koristim modele 920N (200+ eur) i 970p (400+ eur). Reazolucija i velicina je ista (1280x1024, 19) kod oba. Prikaz boja je drugaciji, subjektivno 920n preterano 'sljasti'. Zbog boja ja sam calovao dosta vise para, mada mislim da se za klasican surf + kodiranje ne isplati dati 200 eur vise, jer razlika u kvalitetu nije toliko velika kao u ceni.

SirNemanja, toplo preporucujem da skoknes i do dz, tamo ima bar 4 teme vezane za tft monitore, kad sam ja kupovao mislim da je ilija bio vatreni zagovornik za samsung 970p, koji sam na kraju i kupio i veoma sam zadovoljan, iako sam u startu o samsungu imao veoma lose misljenje zbog secanja na kraljicu radijacije 753s.

Sto se tice velicine ekrana, to je kod mene islo po principu: dok sam imao 17 mislio sam da je 19 vrh, sad imam 19 i ne bi mi skodilo 21-2, ili cak da preskocim jednu lestvicu i odem odma na 24 Mada to je vec u srbiji planinarenje od preko 1k eur...
milano je offline   Odgovorite uz citat