Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 09. 2014.   #1
dadili
novi član
 
Datum učlanjenja: 25.09.2007
Poruke: 3
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dadili is on a distinguished road
Default Potraga za partnerstvom sa startup projektom

Prije 2 godine sam sam pokrenio projekt i do prije par mjeseci sam ga dovršavao sam koliko sam mogao. Programerski je bilo najmanji problem ostvariti da to sve proradi. Teže je bilo, i još je, promovirati, izbaciti na tržište i ponuditi ljudima. Konkurencija je zanemarivo mala i nedovoljno jaka, ali ni tržište nije megalomansko ali dovoljno je. Radi se o online aplikaciji za uzgajivače i natjecatelje golubova u cijelom svijetu, Nudio sam ljudima od kojih čak i koriste neki no nisam daleko dospio s besplatnim načinom promocije.

Stranica se može naći na http://goo.gl/3Rf1Bm
Ne tražim mišljenje o stranici niti projektu, nego ljude koji misle da bi mogli pomoći da se projekt "podigne na noge". Puno sam vremena potrošio na programiranje i proučavanje tržišta, ne stignem sve sam.
Ukoliko je tko zainteresiran mogu objasniti više na PM da ovdje ne pišem bibliju i poslati login podatke da se ne trebate registrirati.

Tražim partnerstvo s osobom ili više njih kako bi zajedno probali učvrstiti projekt i sudjelovati na startup natjecanjima za prikupljanje investicije. Najveći problem mi je SEO i marketing.
dadili je offline   Odgovorite uz citat