Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2007.   #153
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić Pogledajte poruku
Što se tiče Telekoma.. (a sve je i snimljeno)
Sada možeš da ih ucenjuješ ... mislim kada ponovo shvatimo da smo verovali praznim obecanjima.

Ali, ček, ček, ček... meni nije nešto jasno (možda sam ipak trebao da odem u Niš?)
Citat:
sistem odabira online projekata koji bi konkurisali za podršku Telekoma, Telekom će u takvim slučajevima "pozitivno reagovati".
Prvi nisam hteo da komentariše flajkovu izjavu, samo sam bio malo sarkastičan, ali za ovo moram da zapitam: A ko je od njih to tražio? Kakvu oni podršku nude, i šta će nekome njihova podrška? Šta znači "pozitivno reagovati"? U telekomovom rečniku to znači "nećemo ga blokirati, oteti sve, zabraniti poslovanje..."

Aman, bre, telekomovci... radite bre svoj posao i da vidite kako će da se razvije net ovde bez vaših "pozitivnih lista" i ostalih komunističkih budalaština. Daj bre, ne umem 2 godine već da objasnim nekim ljudima šta znači "dvojnik", da ne pričamo dalje...

To pozivanje na činjenicu da je telekom državana firma pa su im time na neki način vezane ruke da omoguće razvoj telekomunikacija je pesak u oči, evo ja sam zaplakao koliko mi ih je žao.

Ne vređajte moju inteligenciju, ja nisam toliko glup kao što izgledam.

Da ne dužim dalje ovde i ne kvarim temu, preseći ćemo ovo i početi novu temu.

Edit: nestala je draganova poruka, ako sam je ja izbrisao izvinjavam se, pokušavao sam da "split-ujem" temu, a ako je dragan izbrisao, voleo bih da znam zašto.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 28. 10. 2007. u 21:43.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat