Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #32
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
jopa:
Pojam nezavisan u ovom slučaju znači da im je temeljna djelatnost isključivo bazirana na radu i plasiranju usluga preko interneta (weba).
Očigledno ne vladaš adekvatnom terminologijom, prvi put čujem da se riječ nezavistan i Web koriste u ovom kontekstu.

Citat:
mislim da si dosta gluposti izrekao u svom postu tako da mi je uopće glupo odgovarat na takav ho-ruk post. Malo najprije razmisli pa onda ponovo napiši post ili ako ti nije jasno opet nema problema, razjasnit će ti se, al prvo ispeci pa onda reci jer ovako nema smisla konstruktivno razgovarat

Dečko, konkretno napiši koje sam ja to gluposti izrekao u svojoj poruci. Jedno je odakativno ocjenjivati da li neki sajt pravi profit ili ne, druga je sasvim stvar poznavati ljude koji stoje iza tih sajtova.

Što se tiče HR Weba, tu postoji jedan ogroman mit o profitabilnosti tih sajtova. Tačno je da se godinama dosta (u odnosu na Srbiju i BiH) ulagalo u hrvatski Web, ali je još tačnije da se najveći dio tih investicija još nije vratio... a ka' će, ne zna se.
mungos je offline   Odgovorite uz citat