Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #34
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić
Jedan od meni interesantnijih primera za pomenuto već više godina je sajt www.photonino.com (od nedavno i subotica.info) koji se sa pravom tretira kao najposećeniji sajt u Subotici. Neka subotičani ispričaju malo o ovom sajtu, a pogledajte ko se sve tamo oglašava.
Mi smo zaduženi za izgled i funkcionalnost pomenutog sajta www.subotica.info . Sajt postoji vec 8 godina. Nastao je kao plod entuzijazma subotičkog fotografa Nikole Tumbasa, kasnije se priča znatno proširila.

Glavna vrednost je da se stvara živa arhiva dešavanja jednog grada, a pošto se radi o online glasilu, zabeleženi događaji mogu imati opušteniji ton, pa ima nekada na prvi pogled nevažnih događaja, koji se meni najviše sviđaju.

Ima stvarno dosta reklama, fotografi koji postavljaju vesti mogu da postavljaju svoje reklame. Čak i obični registrovani članovi koji vode svoj photoblog mogu postaviti svoju reklamu. Vesti se mogu postavljati i telefonom, pošalje se fotografija telefonom ako je neki događaj u toku, npr. "Dođite na trg, dobra je svirka".

U toku je reorganizacija sadržaja i menija, pošto sadržaja ima dosta. Neće se više koristiti engleski jezik koji je bio tu od početka, ali će svakako ostati multijezičan (događaji se postavljaju na raznim jezicima).

Drago mi je da je sajt pomenut, mislim da ovo jeste pozitivan primer kako i u relativno maloj sredini može da funkcioniše sajt koji živi od reklama.
__________________
marinowski.com
marinowski je offline   Odgovorite uz citat