Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2006.   #29
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Mr.Paja
@Bluesman : A sto si dobio warn na EUC-u, nije valjda zbog pinnaclea !?
Ma jok, to sam skinuo jedan DVD + neku sitnicu i automatski mi je zakachen warn posto sam ispod 0.5 ratio.

Citat:
Originalno napisao Mr.Paja
P.s. I meni je smesna prica, daj pare al ne znamo dal cemo raditi i nista ne dobijas (mogli su bar da dodaju ratio i sl.), ....
Pa to ti pricam, mogli su bar neku sitnicu da daju, recimo limit ti nije vise 0.65 nego 0.5, ja bih rekao tnx Poenta je u tome da svake nedelje dam nekome neku kintu, pomognem nekome kome treba jer znam kako je meni bilo kada nisam imao kinte. Isto tako, kad god vozim, povezem i odvezem do kuce bilo koga, jer znam kako je meni bilo kada nisam vozio, mnogo mi je znacilo da me neko odbaci do kuce... Nije problem kinta, problem je kultura i princip. A ja sam vrlo principijalan covek, neko bi rekao tvrdoglav

@Pedjaa: Ja sam recimo poskidao svu onu muziku koju sam nekada slusao, imam na kasetama i plocama ali nikada nisam imao u elektronskom obliku. Jednostavno lepo mi je da cujem ponovo nesto od toga, a ne verujem da ce se neko buniti sto sam skinuo album Peter and The Test Tube Babies iz 1976 godine
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat