Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #34
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
U kojoj sam poruci krivio bilo koga? Samo sam se cudio stavu da je mnogo lakse pljuvati po svima i svemu, nego podrzati nesto.

Javili su se ljudi sa problemom, kada je uvidjeno, pojavio se covek od krvi i mesa, ostavio kontakte, obecao da ce u razumnom roku biti promenjene i resene neke stvari. Vise od toga, nazalost, nije u mojoj moci/nadleznosti.
Pa, sad, da li si krivio ili nisi, to je već stvar percepcije. Nažalost, nije toliko važno kakva je tvoja percepcija, dok god ja, mušterija, imam drugačiju. Pohvalno je da si se javio i pokušao da razjasniš problem. Ali u takvim situacijama je često bolje da se pokaže volja da se problem sanira, nego da se opravdaš. Šta više, ako kažeš "kriv sam, takva i takva stvar", obično time malo ublažiš bes druge strane.

Sad, ako baš pitaš gde i kako:

Citat:
- Ljudima je lakse, a izgleda i lepse da krenu u prozivke i napade, nego da kliknu na kontakt dugme na sajtu koji ih "spamuje".
- Ocekujes da te neko odjavi bez da zna tvoju e-mail adresu? Nazalost, toliko naprednu tehnologiju nemamo.
- Kapiram da je u zadnje vreme otvoreno mnoooogo prodavnica na internetu i da konkurecija postaje surova... ali ovakvi potezi i prozivke...
I inače, u dobrom delu deluje kao da se pravdaš i ton je takav kao da nesvesno kriviš čoveka za nešto što je objektivno vaš problem.

U celini, i dalje mislim da je dobro što si se javio. Ovo shvati više kao sugestije, pa ako ti se čini da nemaju smisla, onda dobro. Ako ti se čini da imaju, e sam ćeš biti kriv za sve što te snađe.

Poslednja izmena od nn.nn : 19. 08. 2009. u 15:02.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat