Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 03. 2006.   #13
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
To sa diskonektovanjem i svlačenjem podataka u lokal definitivno ne bi trebalo da ide u sistem:
postoji jedna stvar gde je to vrlo zgodno... recimo ja imam pda (ili telefon) i imam aplikaciju u kojoj mogu da upisujem taskove, notes i slicno...tipa padne mi nesto na pamet, a nemam komp pri ruci... bilo bi kul da mogu da dodjem kuci i sinhronizujem svoj telefon za centralnim serverom, da ne moram da prekucavam rucno (jer ce me to mrzeti, pa cu zaboraviti, pa cu onda nesto propustiti da uradim, a krivicu software naravno..). Pogledajte malo blueberry i mogucnoti sinhronizacije koje oni nude, ili recimo IM's contact liste.. to su jako kul stvari...

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Vidim da interesovanje za ovim postoji, ali i da su komentari uglavnom tipa "ako se napravi kako treba". Ono što sam želeo da čujem je šta mislite o integraciji webmaila u ovakav alat. Da li tako nešto vidite kao neophodno, dobro dođe ili višak? Ja sam za varijantu da baš sve vezano za posao bude na jednom mestu (mail uglavnom koristim za posao), ali je pitanje da li bi i ko bio spreman da se odrekne GMaila ili svog desktop klijenta.
Integracija sa mailom je ono sto se meni najvise dopalo u celoj ideji, jer ovo sve ostalo vec postoji (vako il' nako, ali moze da se nadje). Vecina komunikacije mi ide preko email-a i ako bih mogao da samo kliknem "dodaj ovo kao task" to bi bilo jako zgodno.

U sustini moj glavni problem sa oraganizacijom(i software-om za to) je u broju medjukoraka koje moram da uradim da bih dodao task/kontakt i sl. Sto je operacija veci smor, to su vece sanse da trenutno odlozim to da uradim (jer sam u guzvi), i onda naravno posle zaboravim na to...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat