Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2008.   #11
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Jel' to uvod u filozofsku raspavu?

Znam šta je pretnja, ali pošto ovde kod nas internet ne samo da nije regulisan nikakvim zakonima već zvanično skoro i "ne postoji", pitanje je prilično konkretno, zar ne? Kod nas zvanično internet nije media.
Nije filozofija nego znam iz praktičnog iskustva. B92 podnese prijave protiv NN lica zbog pretnji emailom, zar ne?

Kad je proglašena nezavisnost Kosova i ja sa preko sajta primio neke komentare koji su se mogli okarakterisati kao pretnja jer "puštamo šiptarske komentare". Konsultovao sam advokata (ujaka) da li to treba shvatiti ozbiljno i prijaviti. On je rekao da ne treba shvatiti ozbiljno ali da treba prijaviti. U obe stavke se slažem sa njim, better safe then sorry. On je dugo godina bio i sudija i tužilac pa je primio i podosta pretnji u karijeri i zna kako se prema tome treba postaviti.

Doduše, na kraju ne znam šta je sa tim bilo i da li je i prijavio, poslao sam mu IP, email adrese i sl, ali brzo se situacija smirila (frka oko Kosova) i sve je palo u zaborav, pa se ne setim ni da ga pitam da li je tad podneo prijavu.

Poslednja izmena od mileusna : 23. 05. 2008. u 00:58.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat