Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #62
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Kako šta će im zaposleni? Pa njihovi sajtovi se ne bave samo reklamiranjem, nisu reklame glavni sadržaj sajta, postoje tone dnevno ažurnog sadržaja koji treba da se kreira, uređuje, da se prate lige, vesti, rezultati, svašta nešto... A tu su i drugi sajtovi (www.tvprogram.rs na primer), ima tu puno posla, zašto ne bi imali zaposlene koji će da rade na njima? I sama cifra deluje "u je...., mora da je kriminal", ali ako se suma podeli na (mislim) 8 godina koliko postoji freebetting, pa i na 5 koliko postoji firma, to je mesečno par hiljada € po čoveku - a ispade da su džakovima nosili pare iz banaka!

Meni je ovo strašno, BRUKA! Njih dvojica nisu nikakvi kriminalci, ni prevaranti, ništa od toga, a pretstavljeni su na RTS-u slikama i pričom kao da su državni neprijatelji broj jedan! SRAMOTA! Pa i da nisu platili porez, za to postoji zakon i kazna. Na tu osnovicu i vreme to je možda par hiljada € poreza godišnje, pa jel' to u ovoj zemlji treba da ih svrsta u kriminalce sa onolikim slikama na RTS-u, u mafiju, u državne neprijatelje...

Tužna smo mi država, još tužnija je ovakva policija, a stručnjaci iz odeljenja za "visokotehnološki kriminal" su ujedno i najtužnija priča i najsmešniji vic koji sam ikada čuo!
dacha je offline   Odgovorite uz citat