Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2006.   #18
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Bojane, prosetaj mojim blogom i videces ih sve, ako ne i na samo jednoj stranici ako ti to ista dokazuje. Inace hocu samo da kazem--da, trudim se da oznacim (markapujem) svoj sadrzaj sto je bolje i adekvatnije moguce.

Opet ponavljam, i sebe i Iliju. Mozda (posto ste pretpostavljam programeri) se niste dovoljno udubljivali u CSS i tebleless tehnike pa tvrdite da je brze tabelama, to je logicno kada ih koristite godinama.

Evo, ilustrovacu. U mojoj nesretnoj skoli iz predmeta koji se zove (uvod u internet ii tako nesto, pazi kad ne znam ni ime predmeta) smo kao deo ispita (posto je sad kao Bolonja pa sesve polaze iz 100 puta) dobili da napravimo "sajt" od tri stranice sa linkovima izmedju "and all that crap". Kao za malu decu. I izmedju ostalog, posto profesorka koja je drzala taj predmet, uz svoje temeljno pokrivanje HTML3.2 u dvaa predavanja kaze da mora da se radi preko tabela. Jel mi verujes da sam ja to radio 30-45 minuta? Dobro nije sve otislo na baktanje sa tabelama, ali ilustruje kako se nacini razmisljanja razlikuju i kako su pristupi drugaciji.
Dragan Babić je offline