Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 06. 2008.   #2
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Smile

Dobro dosao Mirko,

Evo tvoj prvi post, i prvi odgovor na njega a vec kritika, al mislim da si se tome nadao pa eto ja cu prvi da pocnem, a kolege ce da me dopune.

1. Ono sto prvo upada u oci je da si hteo da napravis rounded corners na vrhu headera, ali ti to bas nije uspelo, em sto je duplo manje zaobljenje em sto je pomereno u desnu stranu, odnosno na desnoj strani je duze nego sto bi trebalo biti.

2. Hover glavne navigacije je lose odradjen jer po meni si trebao da napravis da se citava visina pozadine menija promeni u belo, a duzina da je ne samo koliki je tekst nego da ide od linije do linije, bilo bi mnogo efektnije

3. Kod vesti, znaci leva kolona, ako prvi clanak nema divider iznad sebe, onda je nekako logicno da poslednji clanak nema divider ispod sebe, jer odmah posle tog dividera u poslednjem clanku ide jos jedan divider za foother.

4. Navigacija na vrhu u headeru nema potrebe da ima underline, a bilo bi pozeljno da je iste boje kao ona u footheru jer je ovako svaki link na strani razlicite boje tako da je za moj ukus presareno.

5. Kad smo vec kod boja svedi ih na 3-4 max, jer sve preko toga dovodi do bespotrebnog sarenila, npr. plava boja na sekciji Lokator i prijavite se na svoj nalog bi mogla biti ista plava koju si upotrebio za pozadinu glavne navigacije.

Eto toliko od mene
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Zero-Cool za poruku: