Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 01. 2011.   #37
Ekvador
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 12.02.2009
Poruke: 322
Hvala: 22
57 "Hvala" u 41 poruka
Ekvador is on a distinguished road
Default

Ne voli google html zato sto je to html,a ono cms, poenta je sto cms-ovi imaju brojne "greske" kod seo-a, i samim tim, html kod kada se pise od pocetka, i "prostiji je ", samim tim manje upada u zamku savremenih dzidza-bidza .Ima tu milion razlika, ali recimo tagovi, koji su nezaobilazan deo svih cms-ova. To vise steti nego sto koristi sajtu.Jedno je linkovanje prema relevantnoj stranici, a drugo besomucno nagomilavanje slicnih unutrasnjih linkova.
Ja kada pisem o necemu, pisem iz svog ugla, a uzorak je zaista veliki.Ako je neko koristio cms-ove, to sam ja, ali sam pravio i preko 200 html sajtova samo za svoje potrebe, i svaki je bio bolje kotiran, od slicnog cms-a, sa slicnim domenom,backlinkovima.... Cak imam 20-tak html sajtova koji nisu updateovani, preko 6 godina, a poseta im raste, dok kod cms-a, ako ga ne punim sadrzajem to se desava mnogo redje.

edit pogotovo onaj oblak za tagove, pa to je kancer za seo, a vecina ga koristi, kao to pomaze, da se prikaze google-u 50-100 unutrasnjih linkova odmah, pa jos sa H2 ili h3 tagovima, kao to je "super" .
Treba se malo pomuciti, pa napraviti jedan text od 1000-2000 reci, i tu nabacati linkove, i onda videti sta je rezultat.Ali naravno za to treba pisati, pa praviti anchore, to je tezak rad, lakse je ubaciti fensi plugin i "resio" si stvar.

Poslednja izmena od Ekvador : 11. 01. 2011. u 10:35.
Ekvador je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Ekvador za poruku: