Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2006.   #28
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Vokic, ne diraj Savu. Savo je ove godine odigrao jednu od najboljih sezona u karijeri i bukvalno doveo Osasunu u kvalifikacije za ligu šampiona. Opet čovjek koji je najviše uradio u reprezentaciji u zadnjih desetak godina. Sam Petković na papiru forsira stil igre koji odgovora Savinom u Osasuni. Što se tiče mlađih snaga, vidi Kežmana koji u karijeri nikad nije uradio ništa u reprezentaciji. Danas se klizao po terenu...

Što se tiče sredine terena, boccio je slikovito opisao, bukvalno nije postojala. Opet taktika je bila da dva naša veznjaka razgrađuju igru, što je korisno u situaciji kada se igra na neriješeno ili vodi, ali posle gola je ta taktika pukla. Sreća samo što je onaj Robben sebičan i i što je htio sve sam, inače da je pokazao malo kolegijalnosti ladno je mogao da padne još neki go. uglavnom bas ovako:

Citat:
drugo poluvreme... Ko primi loptu, odma su trojca na njemu, niko se ziv ne krece i ne otkriva, a lopta stoji bespotrebno dugo u nogama... Uzas, videlo se da jednostavno nemaju resenja (ili snage), toliko je vezni red bio statican i bez ikakve ideje. Poslednji pas je tek bio katastrofa, sanse smo imali i to solidno, ali jednostavno nema ko da da gol. Holandezi su solidno suplji, a to cete tek videti kad im neko jaci "uzme meru"...

Jebiga, ovo je nasa realnost... Mi smo u stanju da odigramo solidno poluvreme, napravimo par prilika i to je to...
mungos je offline   Odgovorite uz citat