Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #15
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

^ vidi ga još jedan Laki

Elem.

Ne shvatam ozbiljno jer ne postoji neka transparencija procesa niti u glasanju publike niti u glasanju zirija.

Ziri realno je odradio kako je odradio ( ne ulazim u detalje ) , a sto se tice publike pa recimo da je bila lokalna sala "ko je odradio boljeg bota".

Ono zasta je wfest bitan, to je "svi oni ostali", to je ono što je sada blic.rs primarna vest to je da postoji i onaj internet gde nisu nas 100-200 iz komune.

To je gde kada neko vidi neke njemu poznate face pomislili da taj internet kao biznis i nije tako losa stvar. Za sve to je wfest odlican, ali za neku relevanciju nagrada bas i nije ( iako realno postoje neki gde je to legitimno, tipa Ivan i njegov forum ), mada opet ja realno posećujem 5 sajta domaćih i ne znam šta je dobro a šta nije.

Moja poenta je da se ne uzbudjujemo oko svega toga.


Što se tiče Blica, opet pogledaj onaj deo oko transparencije
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat