Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #94
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

@Vladimir Rodic, a i ostali

Ni ja ne radim za domaće tržište. Ko uopšte radi za domaće tržište? Koje domaće tržište? To ne postoji. I naravno da smo svi jedni drugima konkurencija, nemoj se zavaravati. + što ja nažalost ne vidim nikakvu kolegijalnost ovde na DPT već zadnjih nekoliko meseci (maznuše čoveku tamo domen, odobravanje/hejt na bazi poznavanja a ne činjenica, i sl.).

Što se Bijelića tiče. Meni u startu nije bilo jasno kakav uopšte moguć pozitivan cilj može da ima onakvo glupiranje od sajta? Čovek na ovo actually očekuje nove klijente? Svaki (i loš) marketing je bolji nego da nema marketinga? Čovek našao pozitivne efekte buljeći u Google Analitycs? Ne kapiram to uopšte kao neku foru, već kao lošu zajebanciju. Umesto bezrezervne fascinacije nekih od članova, eto ja vidim onu drugu stranu, a to je šteta koju ovakva "promocija" može da donese nama ostalima. Čovek predstavlja našu zemlju? Koju zemlju? Pa klijenti kad ovo pročitaju ima da zaključe da smo svi ovde ludi. Ozbiljni klijenti. Ko će onda dobiti ovde posao?

Takođe mi smeta što se ovaj thread odobrava po nekoj osnovi poznanstva sa istim. Ja ne znam Bijelića. Ne vidim ništa specijalno oko istog, što nemamo svi valjda ovde koji radimo godinama. Vidim infantilni sajt, sa 12 pristojnih radova u portfoliu (ne računajući one gole ribe tamo = opet fail). I to je to. Nek digne 2 prsta ko nema 12 ok radova u portfoliju? Čovek odlazi iz dizajna, vraća se u dizajn, ... mislim, LOL. Press release, jbt. Vidim i maznuti layout velike dizajnerske kuće. To beše "istorijski" sajt. Pa ja da sam ovde press release-ovao takav plagijat bio bih opljuvan još na prvoj strani i thread lockovan za primer. I svima je to ovde cool i simpatično. Stvarno svašta.

Biznis blog sam prestao da čitam kad je počeo da objavljuje članke tipa, parafraziram: "Najvažnije na svetu je kakvu ribu imaš u krevetu, koja kola voziš, i još nešto treće, šta li beše(?)", pogledajte po arhivi BBa. Ubrzo je isti i završio karijeru (prodat). I onda Bijeliću razmisli što ti se ne javlja niko iz SM-a? Što te kuliraju značajniji subjekti? Gde su neki kvalitetni radovi, da vidimo, radove, reference, klijente, kontakte, anything? Od priče nema salameta.

I ajde neko na kraju da mi objasni jel ovo sve zaslužuje 10 strana iz-šupljeg-u-prazno? Ovo nam treba na DPTu? Kao da čitam ES madzone.

Poslednja izmena od Gargoyle : 28. 03. 2010. u 17:41.
Gargoyle je offline  
"Hvala" Gargoyle za poruku: