Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #27
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Pogledao sam rad br. 5 koje se kao smatra boljim, ostale nisam smio da otvaram posle istog. Neprofesionalno, nepismeno i na kraju krajeva ispod ionako niskog akademskog načini pisanja radova ovakvog tipa.
Mislim da je nK izvadio suštinu sa svojim komentarom:

Citat:
Uglavnom sam stekao utisak da je za pripremu izlaganja od 10 minuta uloženo manje od 10 minuta pripreme.
Dalje ne bih da komentarišem. Što se tiče same postavke pitanja, mislim da je dosta nedorečeno. Koji je forum bolji, po kojim kriterijumima, šta je u stvari cilj, iz koje perspektive se gleda (npr. aktivnog člana komune, redovnog posjetioca, slučajnog prolaznika ili posjetioca koji je tek došao po određenu informaciju i nema ga sledeći put dok mu nešto ne zafali, itd.). To je isto ko kad pitaš koja je žena bolja, ili auto ili nešto treće... mnogo faktora u igri. S tog aspekta mislim da su forumi dosta nezgodni za komparacija i da treba jasno definisati kriterijume i finalni cilj.

Dalje mislim da upoređivanje ES-a i DPT-a nema nikakvog smisla. Postoji taj faktor međusobnog nadopunjavanja, moguće je možda uporediti sadržaj za Internet kategorije u okviru ES-a sa DPT-om, ali to nema mnogo smisla pošto je jezgro najkvalitetnijeg sadržaja u 80% slučejeva kreirano od strane istih ljudi

Uopšte rečeno, upoređivati informacioni megapolis (koji sadrži sve elemente jednog velikog grada) sa cyber jazbinom gdje se okuplja gotovo isključivo prekaljena ekipa nema pretjeranog smisla.. :-) Sem dobre zabave.

Poslednja izmena od mungos : 08. 02. 2006. u 18:30.
mungos je offline   Odgovorite uz citat