Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 08. 2009.   #15
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Ratko__ Pogledajte poruku
U Ministarstvu za trgovinu i usluge, trenutno je u fazi izrade studija na temu svrhe i efekata korišćenja interneta za unapređenje brendova kod nas.
Malo se bojim rezultata ove studije jer ako se zaključci budu izvlačili iz efekata onoga što se radi mogu da budu vrlo nepovoljni. Ako se budu davali na osnovu projekcije efekata onoga što bi moglo da se uradi od toga može da bude koristi.

Pri tome mi je sasvim smisleno što se žena obratila ljudima koji se na neki način bave vebom. Respect za činjenicu da je pronašla Ratka.

Koliko kapiram zanimaju je efekti a ko može da joj da informaciju o efektima nego oni koji su nešto radili? Dakle imate mejl pa ako ste nešto radili na ovom tržištu i imata konkretne podatke o efektima - izvolite!

Brine me i fokus na "brendove". Nema veće koristi od popularizacije primene interneta dok se ne spustite "u bazu". Dok se ljudima ne pokažu primeri koristi koje mogu da imaju male i srednje firme koje nemaju zilionske budžete kao proizvođači "brendova". Dok im se to ne pokaže kroz primere malih firmi kao što su njihove. Ali zašto ja to pišem ovde kad imam Jadrankin mejl?

Off Topic: @oksite
I sam vučem teške traume iz vremena dok sam radio u javnom preduzeću ali istine radi moram da napomenem da sam tamo sretao i neke jako pametne, obrazovane i vredne ljude koji jednostavno nisu imali snage ili volje da se pomere iz takve sredine.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat