Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #35
jopa
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 12.11.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 22
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
jopa is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Jopa: poznajem, što posredno što direktno, ljude sa polovine sajtova sa tvoje liste i mogu ti provjereno reći da ni jedan od njih ne pravi pare. Prave samo troškove i uglavnom su spin-off firma nekog profitabilnijeg biznisa čiji novac krše u nadi da će jednog dana biti para od Interneta...

Adriatica.net vise od pola godine nije "nezavisan sajt" (ma sta to značilo), nego ih je kupila jedna mnogo vece grupacija
- siguran sam da ne poznaješ niti 5 ljudi od svih koje sam nabrojao
- pravi pare? što je to?
- oni koji su dio profitabilnijeg biznisa su zasebno navedeni
- nezavisan kao što sam rekao je termin savršeno na mjestu
- adriatica.net je dio adriatica.net grupe unutar koje su i druge tvrtke i koja se brzo širi, zasigurno zahvaljujući i dodatnim ulaganjima. Ono što je bitno je da je start-up sajta pokrenulo 2 dizajnera i jedan programer, a sada na sajtu imaju preko 100 zaposlenih. http://www.poslovni.hr/27952.aspx
- ukoliko je netko uložio u sajt to znači da je procijenio da je projekt perspektivan i da tu ima svoj interes. to može biti direktna financijska dobit, marketinški vid, upotpunjenje ponude... i to je na kraju i cilj projektnog menadžera i javnosti općenito - Potaknuti ulaganja u web. Nažalost ni u Hrvatskoj to nije kako bi trebalo biti, ali potencijalna dobit se prepoznaje i profit ostvaruje te je 2007. najavljena kao godina u kojoj će web oglašavanje doživjeti veliku ekspanziju. Jedan od pokazatelja je i planiranje pokretanja još jednog!! novog news portala bluenet.hr...
jopa je offline   Odgovorite uz citat