Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 06. 2008.   #10
mmirko
novi član
 
Datum učlanjenja: 02.06.2008
Poruke: 9
Hvala: 11
0 "Hvala" u 0 poruka
mmirko is on a distinguished road
Default

U vezi logoa, nije finalni. Imamo jos nekih 4-5 predloga ali za sad privremeno stoji ovaj. U vezi textova, trenutno se formatiraju da to ima nekog vizuelnog smisla jer je u trenutnoj verziji samo odradjen copy /paste sa starog sajta bez obrade cisto da clanci postoje na sajtu. Ostalo je primljeno k znanju

Veliki pozdrav!

Citat:
Originalno napisao Lalaland Pogledajte poruku
Definitivno neka druga kombinacija nego sto je sada ali hvala bogu da se neko makne od roza i ljubicastog (@blues - uz svo poštovanje za nijanse ), osim ako ciljna grupa nisu klinke od 13 godina.

Ne znam da li je ovo finalna verzija logo-a ali mislim da ga treba popraviti. To što su sva slova iste veličine i veoma slične boje zbunjuje: sveza zene? sveza žene? aaa, sve za žene!
Same tekstove/članke mislim da bi trebalo bolje formatizovati: suziti malo celu column-u i razbiti tekst na više paragrafa radi lakseg čitanja sa podnaslovima ili nekom drugom vrstom highlights. Možda čak suziti i ceo sajt.

Fotografije u pojedinačnim rubrikama (horizontalni niz) izgledaju malo nabacano, ne morate da stavite baš sve što imate na raspolaganju. Bolje jedna ali vredna nego pet osrednjih.
mmirko je offline   Odgovorite uz citat