Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 04. 2008.   #21
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
Kada se predomisliš vratiš opcije koje si izmenio i mirna Bačka.
Izmenis 10 opcija, pa hoces da vratis kako je bilo i moras da ides nazad svih 10 da vracas pojedinacno umesto jednog "cancel"... i mirna backa a izgubljeno 10x vise vremena i pitanje je da li si sve vratio kako je bilo. I to je kvlaitetan UI?

A sto se tice "guidance", secam se da je postojalo previse primera da je guidance totalno pogresan zbog pogresne vizije onih koji su ga osmislili.

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
Ako u Preferences dijalogu imaš opcije koje mogu da "pokvare" nešto ili korisnik ima osećaj da će nešto pokvariti i treba ti Escape dugme onda imaš malo veće probleme od prisustva ili odsustva istih.
Ja se izvinjavam velikim znalcima na svojim velikim problemima, ne znam sta drugo da kazem osim da nisam dovoljno pametan da ne mogu da se predomislim odnosno nisam dovoljno pametan da cim nesto vidim znam sta radi i cemu sluzi. E sad, kada bi svi bili kao Ilija onda ne bi trebao ni dialog uopste...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat