Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #33
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Ništa lično, ali to što si ti napisao ne znači da je opravdano. Zar je za Pakom/Kameleon toliko teško da srede stvar? Možda onda da angažujete nekog ko zna?
Naravno da nije opravdano i da je prioritet u resavanju. Ljudi su vec angazovani da se to ponovo postavi.

Citat:
Lurker je svakako u pravu, jedno pismo izvinjenja, sa objašnjenjem gde je i zbog čega bio problem, kao i šta je preduzeto da se to ubuduće ne dogodi i sa molbom da potvrde da žele da budu na listi ukoliko su tamo vašom greškom ne bi bilo na odmet. I da se stvarno ne ponovi.
Radi se o manje promila mailova u bazi, te je smatrano da je dovoljno dobro resenje mogucnost da se odjave i da im se blokira mail nego da se svima salje i trazi potvrda. Ovo nije moja odluka, ali se uglavnom slazem sa njom.

Citat:
Nikako ne kriviti mušteriju, to je uvek kontraproduktivno.
U kojoj sam poruci krivio bilo koga? Samo sam se cudio stavu da je mnogo lakse pljuvati po svima i svemu, nego podrzati nesto.

Javili su se ljudi sa problemom, kada je uvidjeno, pojavio se covek od krvi i mesa, ostavio kontakte, obecao da ce u razumnom roku biti promenjene i resene neke stvari. Vise od toga, nazalost, nije u mojoj moci/nadleznosti.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.

Poslednja izmena od pcigre : 19. 08. 2009. u 14:04.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat