Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2007.   #36
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Želim da dodam, for the record, da se potpuno slažem sa Draganom Varagićem. Ovo je jedna jako loše osmišljena akcija, sama ideja je bila loša, realizacija još gora, epilog je naravno katastrofalan. Čak je i "popravka" nepopravljivog bila najgora moguća odluka u tom trenutku. To vidi svako ko je iole objektivan.

Ali ovo je zemlja u kojoj je sve moguće i sve se brzo zaboravlja, juče sam morao da smirujem neke ljude jer su hteli javni linč, danas se okrenulo... verovatno će oni isti čije sam postove sa zgražavanjem čitao juče - sada postati najverniji članovi. Ne mogu da kažem da mi nije drago, ne mora svaka greška da bude maksimalno kažnjena, ali ovo je bila jedna serija jako loših odluka koja je morala da donese ovakav rezultat.

To što pričam nema nikakve veze sa tim da li su "momci na mestu", ja ne komentarišem njihov karakter... da ne bude zabune.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat