Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 05. 2012.   #1
Dzordz
Diskutabilni diskutant
Wrote a book
 
Avatar Dzordz
 
Datum učlanjenja: 09.04.2006
Lokacija: Brno
Poruke: 1.113
Hvala: 36
103 "Hvala" u 74 poruka
Dzordz is on a distinguished roadDzordz is on a distinguished road
Default Biznis od kuce - pasivni prihod

Imam potrebu da se presaltam sa 9to5 na 24/7 u sledecih par godina. Glavni razlog je sto me korporativne strukture i gubitak produktivnosti prosto satiru.

Plan mi je da do jeseni 2015 (tri godine) dodjem do situacije gde bih mogao da zaradim pristojnu platu (~1.000e+) od pasivnog prihoda.
Vreme koje bih mogao da ulozim do tada je oko 20 sati nedeljno (a od tada i vise naravno) i negde oko 500e mesecno.

Umem da instaliram WP i slicno, mogu da procitam PHP i editujem (copy/paste parceta koda) ali nisam programer. Radio sam kao system admin (windows) i mrezni admin (cisco etc.). Trenutno mi je dan ispunjen uglavnom project management radom i nekim strateskim diskusijama.

Imam pristojan stil pisanja i engleski mi dodje ko maternji.
Sto se tice uvek pitanja "sta volis da radis", hobije nemam a mogu po ceo dan da pricam i svadjam se na conference call-ovima i da istrazujem specificnu temu na netu satima.

Dajte pomozite sa nekom idejom, da li se koncentrisati na nase govorno podrucje zbog lakseg probijanja, gde se moze ostvariti neki pasivni prihod i slicno?

Siguran sam da ovde ima dovoljno pametnih ljudi pa ce biti bar nekih ideja.
Dzordz je offline   Odgovorite uz citat