Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 01. 2007.   #5
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

razlika je sto je 2 business days u Engleskoj zaista 2 dana, 2-5 business days u Srbiji je nedelju dana jer ko ce da raznosi te papire stalno, lepo sacekaju dok se nakupi, a u medjuvremenu dodje vikend i tako se to razvuce u nedogled..

Inace mene ti iz opstina uzasno nerviraju. Na Savskom Vencu se nalazi porodiliste i zbog toga pola Beograda mora da ide kod njih. Naravno oni od toga fino zaradjuju i ne pada im napamet da to slucajno prepuste nekom drugom. I onda ja moram da se cimam do Kneza Milosa, cekam u guzvi i sa sve njhovim cudnim radnim vremenom, a opstina Palilule mi je na 100 metara od kuce i nema guzve. Cak oni u opstini Palilula imaju sve podatke o meni, jer sam jednom greskom otisao tamo i zena je na kompu izvukla sve podatke i rekla mi gde treba da idem. Znaci nije da nema uslova nego S.Venac nece da deli kolac sa ostalima, a nas ko j***
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat