Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 12. 2013.   #1
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default E-fakture i DMS

Svi koji koriste elektronske fakture a ne salju stampane fakture (sto neki vole da kazu "originalne" fakture ) zamolicu da napisete koji softver za to koristite i koliko ste zadovoljni, eventualno koliko se placa mesecno ili fiksno. Isto me zanima da li koristite neki document management system kada stigne faktura da skenirate iste, arhivirate iste, sistem prepozna od kog je klijenta i na osnovu toga ubaci u bazu itd.

Takodje, ko zna ko su najveci provajderi usluga tog tipa. Znam da ima i preko ebankinga ima modul ima i samo softver za e-fakture i DMS, znam vise takvih ali da cujem vase misljenje.

Takodje jos jedno pitanje - da li elektronsku fakturu posaljete sa nekom autentifikacijom tipa elektronski potpis i time stamp, ili je elektronska faktura samo kao skenirana "originalna" faktura sa pecatom i potpisom ili nema nista od toga samo stavite "ova faktura je validna bez pecata i potpisa". Ja za sada saljem samo tzv. "originalne" fakture ali me zanima sta moze od preostala tri modela.

Tnx
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat