Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #53
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Kao prvo da vas zamolim da malo spustite loptu. Ova tema se pretvorila u neku vrstu linca Dejana i B92 (ciji je on ovde nezvanican predstavnik) nego u diskusiju o tehnopolisu.

Bluesman je lepo rekao, svi mi koji smo pristali da pisemo za tehnopolis, pristali smo iz jednostavnog razloga da bi se nas glas "cuo" kod veceg broja ljudi, nego sto je to slucaj sa nasim privatnim blogovima. To je ujedno i najveci motiv kod mene, jer self promotion kod nasih ljudi meni ne znaci nista (posto vec 5 godina radim iskljucivo sa ljudima spolja), a isto bi vazilo i za neki skroman autorski honorar (koji je ruku na srce simbolican u odnosu na nasa primanja).

B92.net mozda nije "najbolji" sajt (molim da mi neko definise kategoriju "najbolji") ali je svakako najposeceniji sajt u Srbiji svidjalo se to nama ili ne. B92.net ima losu navigaciju, i to je vise puta receno ovde, ali kakve sad veze ima CMS sajta B92.net sa Tehnopolisom ?

@Goran Anicic
Tehnopolis nije samo jedna sekcija na nekom tamo sajtu, vec je znacajan za DPT po tome sto njegovi istaknuti clanovi tamo imaju svoje tekstove. Ako cemo tako, na slican nacin smo pricali o PC Magazinu (sa pravom) kada si ti preuzeo ulogu urednika tamo.

@Dejan Bizinger
Nije tacno da niko nije primetio tvoj projekat (humanost.org). Naprotiv, ja sam jedno vreme drzao flash banner u headeru svog bloga, sve dok mi Dragan Babic nije skrenuo paznju da isti pravi problem sa layoutom kod ljudi koji imaju ukljucen neki flash blocker.

Sto se B92 tice, ja sam ga ispljuvao samo tako glede velikog brata, a o VIP Blogu bolje i da ne pricam. Verujem da vecina nas ovde ima negativno misljenje o njihovoj uredjivackoj koncepciji. Ali sa druge strane, i dalje stoji da su oni (b92.net) na neki nacin pioniri Interneta na ovim prostorima, jer su prvi ponudili najazurnije vesti na svom Internet sajtu. Mozda su postali na neki nacin zrtva svog uspeha (mali dev tim koji je slamovan zahtevima), no to je sad druga prica.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat